ورق میکا و کاربردهای آن

امتیاز کاربران

میکا :

خاصیت طبیعی ورقه ورقه شدن ماده معدنی میکا به طور مطلوب برای تولید ورق میکا گزینه ی بسیار مناسبی می باشد.در کانی های معدنی مانند میکا در امتداد خطوط این سنگ ها برش داده می شود.

ماده معدنی میکا اتم های شش ضلعی در ورق خود به صورت منظم دارد . ورق میکا تنوع بسیار گسترده ای دارد ، چه به صورت سخت و محکم یا انعطاف پذیر و طیف وسیعی از صنایع مختلف از آن استفاده می کنند.

به عنوان یک عامل تقویت کننده و عایق کاری، ورق میکا کاملا ویژگی های عایق بندی مواد معدنی، همراه با مقاومت شیمیایی و دوام آن را جذب می کند. علاوه بر این ورق میکا سخت و محکم و همچنین ورق میکا قابل انعطاف ضخامت های مختلف و متنوعی دارند که باعث می شود در صنایع کاربردهای گوناگون استفاده شود.

میکا

ورق میکا نرم چند منظوره در طراحی :

ورق میکا از مواد مقاوم در برابر حرارت بالا تشکیل می شود این مواد که نازک و سبک هستند و بنابراین به شدت قابل سازگاری هستند. این مقاومت حرارتی با مقاومت بالا همراه با نوعی مقاومت است که طول عمر محصول را تضمین می کند. ورق میکا نازک همچنین اجازه می ده گرما سریع انتقال پیدا کند و المنت گرمایی سریع خنک شود.

ورق میکا دارای هدایت حرارتی کم و خاصیت های مکانیکی بسیار خوبی است . استفاده از این ورق ها برای پوشش سیم پیچ ها و مبدل حرارتی حلزونی یا همان مبدل حرارتی اسپیرال واجب و اساسی است.ورق میکا همچنین دارای خواص دی الکتریک عالی و مقاوم در برابر آتش است. همچنین انتشار و گسترش دود آن بسیار کم است.

ورق میکای سخت استامپ شده ، برش داده شده و پانچ شده می تواند به شکل های مختلفی استفاده شود.

 

ورق میکا را می توان به شکل عایق برش داد، میکا یک ماده تولید بسیار متنوع است. با تولید بر اساس الگوها و قالب های مختلف، می توان ورق میکا را برش داد.

برش ورق میکا برای عایق کاری

میکا نسوز یک ابزار عالی کاربردی در بین صنایع مختلف است، ارائه دهنده ویژگی های پیشرفته فنی، ترکیب قدرت حرارتی و مقاومت الکتریکی. میکا ماشینکاری شده بصورت فلنج و دیسک است .با استفاده از دستگاه cnc  می توان ورق میکا را به شکل های بسیار تخصصی ماشینکاری کرد .

Nrank .irمشاهده نوشته ها

Avatar for nrank .ir

نوین رنک از ایجاد تا صفر تا صد کسب و کار شما ...

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *